Znajdź swoje wymarzone miejsce w górach

Oferujemy usługi z zakresu pośrednictwa nieruchomości przy kupnie oraz sprzedaży domów i gruntów na terenie miejscowości Zawoja w województwie małopolskim.


Zapewniamy pełne wsparcie, uczestnicząc w transakcji od początku do końca. Odpowiadamy za kontakt między stronami, prowadzimy negocjacje, pomagamy w kwestiach formalnych. Współpracując z nami oszczędzasz czas i zyskujesz fachową pomoc.


Zawoja to malownicza, górska miejscowość położona u stóp Babiej Góry w paśmie Beskidu Żywieckiego i Makowskiego. Doskonała dla osób szukających miejsca, w którym mogłyby odpocząć od miejskiego zgiełku, cieszyć się pięknymi widokami i bliskością natury. Z dogodnym dojazdem do Krakowa oraz na Śląsk. Jeśli marzysz o własnym domu w górach, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć nieruchomość spełniającą Twoje oczekiwania lub znajdziemy działkę i zbudujemy dla Ciebie wymarzony, drewniany dom całoroczny lub letniskowy.


Dzięki znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz miejscowości, możemy przedstawić Ci propozycje najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl