Poznaj nas lepiej

Kochamy pracę z drewnem. To wspaniały budulec, charakteryzujący się niebywałą trwałością i dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Przyjazny człowiekowi, pozwalający zachować kontakt z naturą, jej nieprzemijającym pięknem. Domy drewniane wyróżniają się na tle innych, przyciągają swoją naturalnością i niepowtarzalnym wyglądem.

 

Jesteśmy rodzinną firmą, która pomaga spełniać marzenia innych o własnym domu. Domu, w którym można czuć się swobodnie i u siebie, spędzać czas z bliskimi osobami w atmosferze radości i spokoju, cieszyć każdym dniem. Realizujemy również marzenia o domkach letniskowych, domkach w górach, lesie lub nad jeziorem, w których można wypocząć i znaleźć chwilę dla siebie.

 

Budujemy domy z bali na podstawie gotowych oraz indywidualnych projektów. Z przyjemnością doradzamy w zakresie doboru projektu i zastosowanych rozwiązań, opierając się o nasze doświadczenie zdobyte podczas licznych realizacji.

 

Zajmujemy się także mszeniem domów drewnianych oraz produkcją i sprzedażą drewna konstrukcyjnego. Kupisz u nas m.in.: bale, kantówkę, deskę pryzmatową, więźbę dachową i inne elementy konstrukcyjne z drewna.

 

Ważna jest dla nas dokładność, skupiamy się na starannym i precyzyjnym wykonaniu, by dostarczać produkty wysokiej jakości. Jednocześnie wiemy, jak istotny jest dla Ciebie czas realizacji, dlatego planujemy prace tak, by dotrzymać ustalonych terminów realizacji. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty ponownie, możesz liczyć na atrakcyjne warunki współpracy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl